چند روزی است که گلکسی اس 9 و اس 9+ رسما معرفی شدند و حالا کم کم بازار شایعات خیز خود را برای مدل بعدی برمی دارند! گلکسی نوت 9 پرچمدار نیمه دوم سال 2018 سامسونگ است که همه می دانیم شهریور باید منتظر عرضه رسمی آن باشیم و در کنار دستگاه های دیگر نمایشگاه IFA 2018 شهریوری داغ تر از مرداد برای ما رقم بزنند! امروز اولین بنچارک گلکسی نوت 9 لو رفت و مواردی که انتظار داشتیم را تایید کرد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید درباره این شایعه بیشتر صحبت کنیم.

بنچمارک گلکسی نوت 9

بنچمارک گلکسی نوت 9

بنچمارک HTML5Test یکی از بنچمارک هایی است که برای عملکرد وبگردی یک موبایل و مرورگر آن انجام می شود. در تصویر بالا می بینید دستگاهی با مدل MS-N960U و مرورگر سامسونگ نسخه 8.0 تست شده است که امتیاز 522 را از 555 امتیاز ممکن کسب کرده است! ضمن این امیدواریم مقیاس سنجش این بنچمارک به زودی به روز شود (!) به نظر می رسد عملکرد گلکسی نوت 9 خیلی خوب است. برای مقایسه می توانید امتیاز 488 گلکسی نوت 8 و امتیاز 517 گلکسی اس 9 را ببینید:

اما چه اطلاعاتی درباره سخت افزار گلکسی نوت 9 از این بنچمارک استخراج می شود؟ اول اینکه مدل عددی گلکسی نوت 9 همان چیزی است که حدس می زدیم: سامسونگ SM-N960 و اینکه چرا آخر مدل عبارت U دیده می شود به برداشت Sammobile مربوط به مدل ایالات متحده امریکا می شود. این یعنی دستگاه مورد تست با چیپست اسنپدراگون 845 بررسی شده است. همچنین نسبت تصویر نمایشگر نیز 18.5:9 است که در پرچمدارهای اخیر سامسونگ (از گلکسی اس 8 به این سو) قابل انتظار است.

مورد دیگری که می توان متوجه شد نسخه سیستم عامل گلکسی نوت 9 است که اندروید 8 ذکر شده اما می توان انتظار داشت که نسخه نهایی با اندروید 8.1 عرضه شود!

نظر شما چیست؟ هر چند اطلاعات زیادی درباره گلکسی نوت 9 وجود ندارد اما فکر می کنید چطور دستگاهی باشد و چه انتظاراتی دارید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha