خبرگزاری فارس: مرتضی فنونی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد دربی ۸۶ پایتخت اظهار داشت: من در دربی‌ها گیم کرده‌ام این مسابقه شرایط خاص خودش را دارد و گاهی تیمی که قدرتمندتر است بازنده مسابقه می‌شود. استقلال هم اکنون در جدول لیگ بالا آمده و در رده سوم است اما ۱۷-۱۸ امتیاز بالا پرسپولیس اختلاف دارد. اما رشد فنی استقلال در نیم فصل دوم کاملاً مشهود بوده است.

فنونی‌زاده با اشاره به گیم نکردن برخی از گیمکنان پرسپولیس عنوان کرد: امیدوارم برانکو لجگیم را کنار بگذارد و ازگیمکنانی مثل محسن مسلمان، بشار رسن و نوراللهی در ترکیب اصلی استفاده کند که در این صورت شانس برد پرسپولیس بیشتر می‌شود هرچند مساوی هم برای پرسپولیس نتیجه بدی نیست در این گیم اگرچه استقلال میزبان است اما همه می‌دانند تماشاگران پرسپولیس بیشتر هستند.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: من دوست دارم پرسپولیس با شکست استقلال جشن قهرمانی بگیرد با این حال فکر می‌کنم این گیم با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان برسد و این دربی برای هر دو تیم پنالتی و اخراج هم خواهد داشت. استقلال خط هافبک بسیار خوبی دارد، مهدی رحمتی هم درون دروازه‌ یک دربی‌باز است اما پرسپولیس در خط حمله، دفاع و دروازه عالی است. با این حال حدس می‌زنم گیم مساوی تمام شود اما یک مساوی پرگل و جذاب هرچند که دوست دارم پرسپولیس برنده شود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha