خبرگزاری تسنیم: مهدی ترابی در مورد شکست تیمش برابر سپیدرود گفت: این جزو معدود گیم‌هایی بود که عملکرد خوبی نداشتیم و در طرف مقابل سپیدرود نمایش خوبی داشت. ما در بد زمانی شکست خوردیم، ولی تلاش می‌کنیم تا این باخت را در گیم‌های بعد جبران کنیم.

وی همچنین با اشاره به مشکلات مالی جیم سایپا تأکید کرد: این مشکلات طبیعتاً روی ذهن و تمرکز گیمکنان تأثیر می‌گذارد. جیم سایپا بارها به ما قول داده که مشکلات مالی را برطرف می‌کند، اما این اتفاق رخ نداده است. این درست نیست که جیم سایپا به گیمکنان دروغ بگوید و اگر ما حمایت شویم قطعاً تیم شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. گیمکنان در این مدت بارها از جیم دروغ شنیدند، ولی امیدوارم خیلی زود مشکلات مالی برطرف شود.

گیمکن ملی‌پوش سایپا در خصوص تمرینات ریکاوری تیم ملی‌ نیز اظهار داشت: به نظر من این تمرینات خیلی خوب است و امیدوارم که همه جیم‌ها به تیم ملی‌ کمک کنند تا کی‌روش بتواند در این مسیر سخت به هدف‌هایی که دارد، دست پیدا کند.

ترابی راجع به قهرمانی پرسپولیس که تقریباً قطعی شده است، گفت: پرسپولیس صددرصد قهرمان لیگ است و فکر می‌‌کنم آنها کاملاً شایسته رسیدن به این عنوان هستند. پرسپولیس تیم منسجمی است و این تیم را باید قهرمان لیگ برتر بدانیم.

وی در مورد دربی روز پنجشنبه و اینکه شانس برد استقلال بیشتر است یا پرسپولیس، خاطرنشان کرد: این یکی از جذاب‌ترین دربی‌های ایران خواهد بود. به نظر من نتیجه دربی اصلاً قابل پیش‌بینی نیست، چون هر دو تیم گیمکنان بسیار خوبی دارند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha