دیشب در بعضی از کانال‌های تلگرامی شاهد انتشار یک سری اطلاعات حاوی شماره کارت، رمز دوم cvv2 و تاریخ انقضا بسیاری از کاربران بودیم که به راحتی گویا امکان خرید فراهم شده بود و شما می‌توانستید از این اطلاعات استفاده کنید! به زبانی دیگر باید بگوییم در چند پست تلگرامی منتشر شده اطلاعاتی را می‌بینیم که با داشتن آن‌ها به راحتی می‌توانید هر گونه خریدی را به صورت اینترنتی انجام دهید. در ادامه همراه باشید.

اگر میخواهید بدانید عمق انتشار این اطلاعات تا چه میزان است، این تصویر را ببینید:

این تنها قسمتی از پیام بلند و بالای منتشر شده در بعضی از کانال‌هاست. به گفته بعدی از کاربران در توییتر، این مشکل به واسطه اپلیکیشن آپ متعلق به شرکت آسان پرداخت ایجاد شده است.

البته گویا این انتشار اطلاعات در ابتدا از یک کانال دیگر شروع شده است که نتوانستیم آن را پیدا کنیم اما تصویری که منتشر شده به این مفهوم است:

این هکر ادعا کرده‌است که توسط آسان پرداخت به این اطلاعات دست پیدا کرده است اما اکانت رسمی آسان پرداخت در توییتر در جواب به این خبر اینگونه پاسخ داده است:

آسان پرداخت این موضوع را رد کرده است و گفته شده این اطلاعات از طریق فیشینگ درگاه پرداخت‌های اینترنتی جمع آوری شده است. در هر صورت امیدواریم ضمن این که سواد تمامی کاربران بالاتر برود تا در دام وب سایت‌های فیشینگ قرار نگیرند، اگر مشکلی در بستر این سرویس وجود دارد در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود.متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha