به گزارش نیوزنگار فناوری اطلاعات باشگاه نیوزنگاران پویا؛ سید مجید صدری با تشریح اقدامات انجام گرفته توسط مجموعه مخابرات ایران در منطقه سقوط هواپیمای شرکت آسمان در ارتفاعات دنا اظهار کرد: مجموعه اقدامات فنی مهندسی انجام گرفته در بخش مخابراتی، موجب برقراری ارتباط بهتر بین گروه‌های تجسس و امداد و أتخاذ راهکارهای مؤثر به منظور شناسایی محل هواپیمای سقوط کرده، شد.

مدیر عامل مخابرات خاطر نشان کرد: اجرا، راه‌اندازی و بهره‌برداری سایتهای 4G همراه اول در کهنگان و گنجگان، اجرا، راه‌اندازی و بهره‌برداری سایتهای نسل سوم در سایت بارند و افزایش ظرفیت سایتهای فوق و همچنین ارائه راهکارهای فنی شناسایی تاثیر به سزایی در تخمین محدوده سقوط هواپیما ATR داشته است.

وی با تشریح اقدامات تکمیلی ثابت و سیار اضافه کرد: تأمین پهنای باند اپراتور اول ارتباطی از کهنگان تا مروارید کوه، سمیرم، شهرضا و اصفهان و تأمین پهنای باند رزرو از کهنگان تا اصفهان برای استفاده احتمالی سازمانها نیز در به نتیجه رسیدن عملیات نقش موثری ایفا کرد.

صدری اقدامات پشتیبانی را نیز شامل استقرار تیم رادیو، ماکس و دکلبند و سوئیچ و تغذیه نیرو به منظور رفع موارد احتمالی عنوان کرد و مجددا به تمام بازماندگان این عزیزان از دست رفته تسلیت گفته و علو درجات را برای جانباختگان این حادثه تأسف‌بار آرزو کرد.

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha