نوکیا دارد به روز‌های اوج خود برمی‌گردد و اینبار نمی‌خواهد به هیچ وجه ریسک کند و سعی در انجام دادن کار‌ها به بهترین نحو ممکن را دارد. این بار نیز نوکیا 8 پرو سر تیتر شایعات شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

نوکیا یکی از تولید‌کننده‌های موبایل‌های لوکس و زیبا بود که برای مثال می‌توان از نوکیا لومیا 1020 مثال زد که موبایل‌ای زیبا از نظر طراحی بود. یا مثال دیگر آن لومیا 830 و لومیا 930 هستند که با طراحی زیبای خود دل هر کاربری را می‌بردند. اینبار نیز نوکیا می‌خواهد از زبان طراحی چند وقت پیش برای رونمایی از یک موبایل جدید استفاده کند که بنابر شایعات این موبایل نوکیا 8 پرو خواهد بود.

اسنپدراگون 845 چند وقت پیش توسط کوالکام معرفی شد که از نظر قدرت، عملکرد عالی نسبت به 835 دارد و شاید شما را ترغیب به عوض کردن موبایلتان کند. این پردازنده در نوکیا 8 پرو استفاده خواهد شد ولی این مورد نیز همانند دیگر موارد شایعه می‌باشد و شاید احتمال درست بودن آن 0 درصد باشد.

حتما شایعات رونمایی موبایل 5 دوربینه نوکیا را شنیده‌اید و خوانده‌اید. این موبایل قرار بود که نام نوکیا 10 را برای خود به ثبت برساند ولی ظاهرا نوکیا این عدد را برای یک موبایل بهتر نگه داشته است و اسم موبایل 5 دوربینه خود را بنابر شایعات، نوکیا 8 پرو گذاشته است.

از نظر طراحی به غیر از شکل دوربین، طراحی نوکیا 8 پرو همانند نوکیا 9 خواهد بود. سنسور اثر انگشت این دستگاه در طرح مفهومی منتشر شده دقیقا شبیه به نوکیا 9 می‌باشد و مابقی طراحی پشتی دستگاه نیز یکی است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha