در چند وقت اخیر نیوز زیادی در مورد اکسپریا ایکس زد ۲ (Xperia XZ2) و ایکس زد ۲ کامپکت (Xperia XZ2 Compact) منتشر شده است. همانطوری که انتظار داریم این دو دستگاه می‌بایست به عنوان دستگاهی کامل از جانب شرکت رونمایی شوند تا بتوان اعتباری مجدد به سونی ببخشند. با توجه به صحبت بعضی از منابع، قیمت احتمالی این دو دستگاه منتشر شده است. در ادامه همراه باشید.

اکسپریا ایکس زد ۲ (Xperia XZ2) به احتمال زیاد دارای صفحه‌نمایش ۵.۷ اینچی همراه با گوریلا گلس نسل پنجم است. نسبت صفحه‌نمایش گفته شده 18:9 خواهد بود و منتظر استفاده از اسنپدراگون ۸۴۵ همراه با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی هستیم. برادر کوچک‌تر این دستگاه اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت  (Xperia XZ2 Compact) خواهد بود که با داشتن یک صفحه نمایش ۵ اینچی، رزولوشن FHD+ دارد و به نظر می‌رسد از لحاظ طراحی، تفاوت زیادی با پرچمدار اصلی داشته باشد.

اما برسیم به بحث قیمت؛ اکسپریا ایکس زد ۲ (Xperia XZ2) با قیمتی حدود ۸۰۰ الی ۹۸۷ یورو عرضه خواهد شد و اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت (Xperia XZ2 Compact) در حدود ۶۰۰ الی ۷۴۰ یورو ارزش گذاری شده است. از لحاظ قیمتی به نظر من با دستگاه‌هایی گرون قیمت رو به رو هستیم مخصوصا ایکس زد ۲ که نزدیک به هزار یورویی شده است و وارد شدن به این منطقه کار هر شرکتی نیست!

نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha