سونی یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های موجود در بازار جهانی است که در زمینه ساخت موبایل‌های با کیفیت و عالی مهارت دارد. سونی هر سال اقدام به معرفی تلفن‌های همراه پرچمدار و میان‌رده و حتی پایین‌رده می‌‍کند و اینبار نیز اطلاعات تازه‌ای از سه تلفن همراه منتشر شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

تنها چند هفته تا برگذاری نمایشگاه MWC سال 2018 باقی مانده و اطلاعات تازه‌ای از موبایل‌های اکسپریا سونی به بیرون درز کرده است.
شاید برای طرفدار‌های سونی، معرفی پرچمدار از سمت این شرکت جالب و هیجان انگیز باشد اما بیشتر آنها میان‌رده‌های کمپانی سونی را خریداری می‌کنند. خب در این صورت خیلی موضوع ناراحت کننده‌ای پیش می‌آید اگر سونی، اهمیتی به بخش میان‌رده خود ندهد که ظاهرا امسال نیز همانند سال‌های قبل اینطور نیست و سونی درحال تدارک مراسم برای رونمایی از سه موبایل میان‌رده با پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 660 است.

تا به الان تنها شماره مدل آنها توسط گیک‌بنچ منتشر شده است اما اطلاعات کاملی از مشخصات سخت افزاری آنها نیز در گزارشات منتشر شده است.
طبق لیست منتشر شده توسط گیک‌بنچ سه موبایل ما به ترتیب H3121،H4113 و H4213 نام دارند.
دو موبایل اول لیست از نظر سخت افزاری دقیقا شبیه به هم هستند و این موضوع را به چالش می‌کشد که آیا از نظر طراحی با یکدیگر تفاوت دارد؟
هر دو موبایل 3123 و 4113 از پردازنده اسنپدراگون 660 در کنار 3 گیگابایت رم و اندروید 8 برخوردار هستند.
این درحالی است که 4233 ظاهرا مدل بالارده می‌باشد و از پردازنده اسنپدراگون 660 و اندروید 8 برخوردار است اما تفاوتی که با دو موبایل قبلی دارد این است که بجای استفاده از 3 گیگابایت رم، 4 گیگابایت رم دارد.

هنوز مشخص نیست این اطلاعات نهایی باشد و هر لحظه امکان درز کردن اطلاعات سخت افزاری دیگری نیز وجود دارد. این سه موبایل بنابر حدس و شایعات در روز 26 فبریه معرفی خواهند شد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha