همانطوری که سامسونگ در MENA Forum 2018 اشاره کرد، سامسونگ قصد دارد در سری میان‌رده‌های خودش تغییر و تحول بسیار زیادی را به ارمغان بیاورد. با دستگاه‌هایی رو به باشیم که شاید به زبان می‌گوییم میان رده اما به باطن، دستگاه‌هایی کاملا پرچمدار و با سخت افزاری به روز عرضه خواهند شد. در طی این صحبت‌های اعلام شده است که صفحه‌نمایش‌های اینفینیتی دیسپلی (Infinity Display) قرار است به دیگر میان‌رده‌های این شرکت نیز اضافه شود. در ادامه همراه باشید.

در اواخر این هفته گلکسی اس ۸ را می‌توانیم به عنوان میان‌رده‌ای حرفه‌ای تلقی کنیم زیرا با یک مدل کاهش رو به رو می‌شود. گلکسی اس ۹ پرچمدار اصلی شرکت خواهد بود و قدمی بسیار محکم در سال جاری به شمار می‌رود. سامسونگ قرار اسن صفحه‌نمایش OLED را برای دستگاه‌های میان رده افزایش دهد تا از این روش بتواند دستگاهی را ضمن داشتن قیمت بسیار مناسب، برای رنج قابل توجهی از کاربران عرضه کند.

نکته‌ای را در اینجا باید ذکر کنیم. اپل میزان سفارش خود را برای پنل‌های OLED کاهش داده است اما سامسونگ خود را برای تحویل بسیار بیشتری آماده کرده بود. این اقدام سامسونگ شاهد این هستیم که با یک نشان چند پرنده را هدف گرفته است. این که نیازی نیست خط تولید خودش را محدود کند و با افزایش تولید می‌تواند قیمت تمام شده بهتری را نیز تجربه کند و از سوی دیگر با وارد کردن صفحه نمایش های Infinity Display به بازار میان رده می‌تواند برگ برنده بسیار مهمی در رقابت با دیگر شرکت‌ها باشد. مخصوصا در مورد بازاری صحبت می‌کنیم که فروش اسمارت فون به دلیل اشباع نسبت به سال گذشته میلادی کاهش را تجربه کرده است و اگر شرکتی همانند سامسونگ بتواند برگ برنده خود را رو کند، می‌تواند به اعداد فروش بهتری دست پیدا کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha