یک هفته پیش شیائومی می میکس 2 اس (Mi Mix 2s) را با طراحی یکتا و جالب در کیو ام سی دیدیم. امروز ویدئوی کوتاهی درباره پرچمدار بسیار کم حاشیه آتی شیائومی منتشر شده که نشان دهنده شباهتی بین ژست لمسی برای منوی برنامه های اخیر این دستگاه و آیفون X وجود دارد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا این ویدیوی 7 ثانیه ای را ببینیم.

آیفون X با iOS 11 بر جبران حذف دکمه فیزیکی هوم معروف آیفون ها که 9 سال روی آن ها حضور داشت، ژست های حرکتی جالبی را ابداع کرد، این “ابداع کننده” بودن از بارزترین و با ارزش ترین صفات اپل است. شیائومی با می میکس 2 اس (Mi Mix 2s) می خواهد ژست لمسی مشابهی را برای فرخوانی منوی برنامه های اخیر عرضه کند.

همانطور که در ویدیو کوتاه بالا دیدید، این ژست شاید شبیه به چیزی باشد که در آیفون X دیدیم اما به آن خوبی عمل نمی کند. به هر حال آن چیزی که اپل ارایه می کند در سیستم عامل نهادینه شده است اما چیزی که در شیائومی می میکس 2 اس می بینیم توسط لانچر رسمی این شرکت با رابط کاربری نه چندان محبوب MIUI (!) انجام می شود.

ما یکتا بودن طراحی بدون حاشیه می میکس 2 اس را می پسندیم چون این یک طرح “یکتا” است و شخصیت “خلاق”ی را برای شیائومی در ذهن ما نقش می زند اما این شباهت ها، موضوع خیلی جذابی از نگاه ما نیست. نظر شما چیست؟ یکتا بودن طرح برای شما چقدر اهمیت دارد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha