هوآوی پی اسمارت (Huawei P Smart) میان رده جدید و ترندی این شرکت چینی است که از هوآوی میت 10 لایت ارزان تر است. هر چند تشخیص این که آیا هوآوی این دستگاه را در ادامه سری خاصی از محصولاتش تولید کرده یا یک دسته جدید است، کار سختی به نظر می رسد اما از نظر دسته بندی کلی در رده آنر 7 ایکس (Honot 7X) قرار می گیرد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به عمر باتری هوآوی پی اسمارت (Huawei P Smart) داشته باشیم.

عمر باتری هوآوی پی اسمارت (Huawei P Smart)

عمر باتری هوآوی پی اسمارت (Huawei P Smart)

هوآوی پی اسمارت (Huawei P Smart) با باتری 3000 میلی آمپری تجهیز شده و نمایشگر 5.65 اینچی آن رزلوشن FHD دارد. چیپست هوآوی P Smart ساخت این شرکت و مدل کایرین 659 است. به صورت کلی می توان گفت که یک میان رده با مشخصات خوب و باتری ای که 10٪ از آنر 7 ایکس (Honor 7X) کمتر است را پیش رو داریم.

در تست باتری Gsmarena همانطور که در تصویر بالا می بینید، عملکرد کلی را می توان “خوب” ارزیابی کرد، نه کمتر و نه بیشتر. هر چند چیپست 16 نانومتری آن کمی انتظارها را بالاتر می برد اما به صورت کلی می توان گفت حدود 10 ساعت پخش ویدیو و 10.5 ساعت وبگردی می تواند راضی کننده باشد. مدت زمان مکالمه با ارفاق یک دقیقه ای، 16 ساعت است و مجموع امتیاز Gsmarenaیی (!) آن 73 ساعت می شود.

شارژر هوآوی پی اسمارت (Huawei P Smart) یک شارژر 10 واتی است که باتری 3000 میلی آمپری آن را در مدت 30 دقیقه 25٪ شارژ می کند. نظر شما درباره عملکرد باتری هوآوی پی اسمارت چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha