می دانیم که سونی در حال طراحی و توسعه دستگاه های متفاوتی برای سال 2018 است. برخی از این دستگاه ها حتی تاییدیه FCC ایالات متحده امریکا را نیز گرفته بود و این به معنی نزدیک عرضه بودن این دستگاه است اما حالا می بینیم که پروژه یکی از همین دستگاه های دارای تاییدیه FCC متوقف شده است و سونی دلیل را تغییر اساسی در طراحی عنوان کرده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره توقف یکی از موبایل های سونی به دلیل تغییر اساسی در طراحی بیشتر صحبت کنیم.

موبایل متوقف شده سونی

موبایل متوقف شده سونی

همانطور که در تصویر بالا می بینید نامه ای سونی به FCC یا همان کمیسیون ارتباطات فدرال ارسال شده و در آن می خواهند دستگاهی با شناسه FCC از قرار FCC ID PY7-00718V را از لیست خود حذف کنند و این دستگاه در هیچ کشور یا هیچ بازاری عرضه نخواهد شد.

متاسفانه شناسه FCC ID PY7-00718V هیچ سرنخی به ما نمی دهد و نمی توانیم بدانیم دستگاه متوقف شده پرچمدار است، میان رده است یا حتی یک پایین رده ساده ولی دلیل عنوان شده برای عدم عرضه، “تغییرات اساسی” عنوان شده است! باور اینکه دستگاهی به جز رده پرچمدار با چنین درجه اهمیتی وجود داشته باشد کمی سخت است اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. به هر حال می دانیم که آمار فروش سونی در سال 2017 منتشر شد و بیش از 9٪ کاهش در فروش نسبت به سال گذشته را تجربه کرده بودند، سونی باید با قدمی محکم به جلو برود در غیر این صورت دوباره لغزش را تجربه خواهد کرد.

به نظر XperiaBlog شاید منظور از چنین تغییری، تغییر در بود یا نبود جک 3.5 میلی متری دانست و شاید برای نسبت نمایشگر ولی همچنان باید گفت با توجه به مقدار اطلاعاتی که داریم، هیچ چیز را نمی توان به قطعیت عنوان کرد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید چه دستگاهی از سونی دیگر توسعه پیدا نمی کند و این تغییر چه چیزی خواهد بود که به دلیل آن توسعه یک دستگاه کاملا متوقف شده است؟ شاید حتی این دستگاه یک نقشه دوم بوده باشد که دیگر به آن نیازی نباشد! اینطور نیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha