اسنشال فون در ماه May سال 2017 توسط خالق اندروید، اندی رابین معرفی شد و توانست طراحی زیبای این موبایل را به همگان ثابت کند. حال باید منتظر رنگ جدید این موبایل باشیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.از وقتی که اسنشال فون معرفی شد کمپانی اسنشال در پشت پرده درحال انجام بهینه سازی‌های مختلفی از جمله بهبود عملکرد دوربین و تصویر برداری موبایل می‌باشد. همچنین همانطور که می‌دانید اندروید 8 نیز به زودی قرار است برای این موبایل عرضه شود و اسنشال از این بابت نیز سخت مشغول کار است.

اگر از دارندگان این موبایل هوشمند باشید می‌دانید که اسنشال فون تنها در 4 رنگ معرفی شد اما شرکت اسنشال قول معرفی یک رنگ جدید را به ما داده است. همچنین این کمپانی خبر فروش 88 هزارتایی این موبایل را تا آخر سال 2017 منتشر کرده است و در توییتی نیز نسبت به معرفی رنگ جدید واکنش نشان داده است.

در توییت منتشر شده از این کمپانی “A New Wave is Coming” نوشته شده است که کلمه‌ی “Wave” کار گیم با کلمات را راحت کرده است و از آنجایی که این کمپانی از اولین روز رونمایی اسنشال فون قول داده بود، باید شاهد حضور رنگ آبی یا سبز برای این رنگ جدید باشیم که ظاهرا اسم آن نیز “Ocean Depths” نام گذاری شده است.

در تصویری که همراه با توییت بود تاریخ 15 فبریه نشان داده شده است که فردا می‌باشد و باید فردا منتظر رونمایی اسنشال از رنگ جدید موبایل اسنشال فون باشیم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha