جیم خبرنگاران جوان: برانکو این روز ها به وضوح پیداست که تحت تاثیر جیم پرسپولیس و موضوع تمدید قرارداد مسلمان او را نیمکت نشین کرده است و در صورتیکه او روند تمدید قرارداد خود را طبق خواسته جیم انجام ندهد بعید می دانیم به ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس اضافه شود.

از سوی دیگر برانکو این اقدام را بر خلاف میل باطنی اش انجام داده و هر چقدر هم بگوید که این نظر شخصی سرمربی تیم است اما پر واضح است که مسلمان تاثیر گذار ترین مهره پرسپولیس در 2 سال اخیر بوده است.

برانکو امروز در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد:مسلمان در تیم حضور دارد اما اولویت گیم در حال حاضر با او نیست و گیمکنان دیگر در ترکیب قرار می گیرند.

از سوی دیگر با وجود اینکه هنوز اعلا م رسمی در مورد محسن مسلمان نشده است استقلالی ها بدشان نمی آید که مسلمان را به ترکیب تیمشان اضافه کنند در صورتیکه این روند ادامه پیدا کند یک هاشمی نسب جدید در فوتبال شکل خواهد گرفت تا نقل و انتقالات بین این دو تیم در گذشته را تحت تاثیر قرار دهد.

لیگ قهرمانان آسیا و ادامه گیم های لیگ برتر دلیلی بر سکوت محسن مسلمان است اما صحبت های امروز برانکو شاید بزودی زبان محسن را علیه جیم پرسپولیس باز کند.

هر چند مسلمان نمی خواهد در روز های اخیر باعث و بانی ناکامی احتمالی تیم لقب بگیرد و ترس از متهم شدن نزد هواداران اولین عامل بازدارنده مسلمان در چالش اخیر است.

برانکو ایوانکوویچ اما با توجه به گیم های دشواری کگه تیمش در ادامه لیگ دارد و رقابت های آسیایی همان اندازه استرس را باید تحمل کند چرا که در صورت باخت احتمالی مقابل استقلال در دری متهم اول برانکو به دلیل کنار گذاشتن مسلمان خواهد بود و عکس این قضیه نیز صدق می کند و در صورت پیروزی بدون مهندس برانکو به عرش خواهد رسید.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha